akören

Akören

AKÖREN EVDEN EVE

Akören Konya’ya bağlı tarihi M.Ö yaklaşık 7000 li yıllara dayanan kültürel özellik bakımından UNESCO tarafından korunmaya alınmış değerli bir ilçedir. Bu tarih kokan kazada bir kültür başkenti olan bu ilçe de yaşamak insana hayrı bir huzur veriyor. Biz Akören evden eve taşımacılık şirketi olarak Akören’den Konya’ya Konya’dan Akören’e sizler için bir tarih yolculuğu hazırlıyoruz.
Hayatınızın en zor anlarından biri olan taşınma işini en kolay ve hızlı bir biçimde gerçekleştirmek bizim işimiz. Zeki evden eve taşımacılık firması olarak hayatınızın en zor anında sizi hiç yorulmadan taşınma işinin nasıl gerçekleştiğini görmeye davet ediyoruz. Daha önce yaşadığınız veya yaşanmış olan her türlü kötü eşya taşıma olaylarını bir kenara koymanızı istiyoruz. Eşyalarınızı her türlü ezilme kırılma ve parçalanmaya karşı garanti altına alıyoruz. 1989 dan beri taşıma sektöründe bir çok yenilik açmış olan Zeki evden eve taşımacılık firması 62 mt. Asansörlü eşya taşıma aracıyla eşyalarınızı 20. Kata kadar hiçbir hasar vermeden kolay pratik ve zaman tasarrufuyla taşımaktadır.

Akören zeki evden eve olarak yılların bize öğrettiği en güzel işin müşteri memnuniyetinden geçtiğidir. Eşyalarınız taşınmak üzere olduğunuz evden tecrübeli elemanlarımız tarafından itina ile yerlerinden alınır. Siz elinizi bile değmez siniz. Montajından ayrılması gereken eşyalarınız deneyimli mobilya uzmanımız tarafından parçalanarak, itina ile paketlenip, çelik kasalı olan aracımıza yüklenir. Yeni evinize ulaştığınızda eşyalarınızı istediğiniz yere çıkarıp düzenlemesini yapıyoruz. Montajlanması gereken bütün eşyalarınızı montajlama işini sizler için gerçekleştirip, sizleri yeni evinizde sıkıntısız ve daha huzurlu bir biçimde yerleştiğini görmek en büyük hedefimizdir. Akören Zeki evden eve tüm ilçelere hizmet vermektedir.

Sizler de taşınma işini evden eve taşımacılık ayrıcalığıyla yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Kiralık asansör işinde uzman kadrosu ile tüm ilçelerin hizmetindeyiz.
Hemen aşağıdaki numaraları arayarak bize ulaşın.

0.332.236.11.31
0.332.235.29.11
0.537.308.03.03
0.554.792.66.66

Adresim : Nişantaşı mah.Rauf DENKTAŞ cad.
Efes Sitesi A Blok No:9/E Selçuklu

Bir cevap yazın

Bu İlçelerde de Biz varız!
İlçeler
Firmamız Evoder Üyesidir
K3 Yetki Belgesi
İletişim
Burayı okutarak telefonunuzdan hızlı şekilde bağlana bilirsiniz. 0.332.236.11.31 0.332.235.29.11 0.537.308.03.03 0.554.792.66.66 Nişantaşı mah.Rauf DENKTAŞ cad. Efes Sitesi A Blok No:9/E Selçuklu /KONYA
Sosyal
FaceBook-icon google-plus-icon google-plus-icon