Akşehir nakliyat

Akşehir taşımacılık

Akşehir  Zeki Nakliyat, Taşımacılık Hizmetleri

Akşehir Nasrettin hocanın güzide memleketi. Konya’ya uzaklığı 135 kilometre , Afyonkarahisar’a uzaklığı 90 kilometre mesafededir. Tarık Buğra yazarımızın Küçük Ağa romanına konu olmuştur. Karahüyük, Doğrugöz, Adsiz, Altuntaş, Çakıllar,Yazla, Reis, Engilli, Ortaköy, Gölçayır, Atakent büyük beldelerindendir. Nakliye işlerinde kalite prensip edinen firmamız merkezden akşehire akşehirden merkeze düzenli seferler yapmaktadır. Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli Profesyonel, size uygun olan her nevi taşımacılık işinde hizmete hazırdır. Akşehir Evden Eve Nakliyat denilince akla ilk biz gelmekteyiz. Şehirler arası ve şehir içi taşıma işleriniz uzman ekibimiz tarafından zamanında ve sıfır sorunla yapmaktayız. Müşteri her zaman haklıdır prensibinden hiç bir zaman taviz vermedik. Günlük olarak seferler vardır. Ön görüşmelerde detaylar verilir ve taşınmadan 10 gün ve fazlası olan karşılıklı seferler bulunur.
Konya’nın en saygın firmalarından biri olarak 57 metre uzunluğunda yani 20 katlı bir binaya çok rahat güvenli bir biçimde çıkan asansörümüze güvenerek size uygun olan zamanda ev taşıma işini Akşehir evden eve ve çevre ilçelerinde güvenle yapıyoruz. Parça eşya, ev, ofis, büro, iş yeri, lokanta, depo, fabrika eşyalarını beraber üreteceğimiz çözümlerle sigortalı biçimde taşıma işi yapıyoruz.

Akşehir gölü iç mekan

Akşehir gölü festival

Herkesin bildiği 1995 yılından bu yana yerli firma olarak bizimle görüşmeden eşyanızı taşıtmayın.
İster yüksek katlı, isterse müstakil farketmeden her türlü ev eşyasını paketleme yaparak streç film ile sararak eşya toplamalı olarak taşımaktayız.
Firmamız Evoder üyesidir.
Lütfen arayın görüşelim. 0332 236 11 31

Uluslar arası geçerliğe sahip iso ve tse belgeli resmi web sitemiz: www.zekievdeneve.com

Bir cevap yazın

Bu İlçelerde de Biz varız!
İlçeler
Firmamız Evoder Üyesidir
K3 Yetki Belgesi
İletişim
Burayı okutarak telefonunuzdan hızlı şekilde bağlana bilirsiniz. 0.332.236.11.31 0.332.235.29.11 0.537.308.03.03 0.554.792.66.66 Nişantaşı mah.Rauf DENKTAŞ cad. Efes Sitesi A Blok No:9/E Selçuklu /KONYA
Sosyal
FaceBook-icon google-plus-icon google-plus-icon