Altınekin

Altınekin

Altınekin Zeki Nakliyat, Taşımacılık Hizmetleri

Altınekin Konya’nın en eski yerleşim yerlerinden biridir. 4 Temmuz 1988 yılında ilçe olmuştur. Merkeze 67 km uzaklığındadır. Başlıca Akıncılar, Dedeler, Oğuzeli kasabaları ve Akçaşar, Akköy, Ayışığı, Borukkuyu, Hacınuman, Karakaya, Koçaş, Koçyaka, Mantar, Ölmez, Sarnıçköy, topraklık, Yenikuyu, Yeniyayla köyleridir.
Nakliye işlerinde bir numaralı olan firmamız merkezden altınekine,  altınekinden merkeze düzenli seferler yapmaktadır. Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli Profesyonel, size uygun olan her nevi taşımacılık işinde hizmete hazırdır. Altınekin Evden Eve Nakliyat denilince akla ilk biz gelmekteyiz. Şehirler arası ve şehir içi taşıma işleriniz uzman ekibimiz tarafından zamanında ve sıfır sorunla yapmaktayız. Müşteri her zaman haklıdır prensibinden hiç bir zaman taviz vermedik.
Konya’nın en saygın firmalarından biri olarak 57 metre uzunluğunda yani 20 katlı bir binaya çok rahat güvenli bir biçimde çıkan asansörümüze güvenerek size uygun olan zamanda ev taşıma işini montajlı şekilde yapmaktayız. Parça eşya, ev, ofis, büro, iş yeri, lokanta, depo, fabrika eşyalarını beraber üreteceğimiz çözümlerle sigortalı biçimde Altınekin evden eve taşıma işi yapıyoruz.

Herkesin bildiği 1995 yılından bu yana yerli firma olarak bizimle görüşmeden eşyanızı taşıtmayın.
İster yüksek katlı, isterse müstakil farketmeden her türlü ev eşyasını paketleme yaparak streç film ile sararak eşya toplamalı olarak taşımaktayız.
Firmamız Konya ilinde tek Evoder üyesidir.
Hemen bizi arayın görüşelim 0332 236 11 31

Uluslar arası geçerliğe sahip iso ve tse belgeli resmi web sitemiz: www.zekievdeneve.com

Bir cevap yazın

Bu İlçelerde de Biz varız!
İlçeler
Firmamız Evoder Üyesidir
K3 Yetki Belgesi
İletişim
Burayı okutarak telefonunuzdan hızlı şekilde bağlana bilirsiniz. 0.332.236.11.31 0.332.235.29.11 0.537.308.03.03 0.554.792.66.66 Nişantaşı mah.Rauf DENKTAŞ cad. Efes Sitesi A Blok No:9/E Selçuklu /KONYA
Sosyal
FaceBook-icon google-plus-icon google-plus-icon