bozkır
BOZKIR EVDEN EVE
Yaklaşık 6000 yıllık tarihiyle içinde bulunduğu coğrafi yapı nedeniyle insan oğlunun uzun yıllardır yerleşim birimi olarak kullandığı Konya’nın ilçelerinden Bozkır yeşilin ve tabii güzelliklerin yaşandığı en güzel yaşam alanlarından biri olmayı başarmıştır. Bizlerde bu eski yerleşim birimi olan bozkır ilçesinde sizlere hizmet vermek için Bozkır evden eve taşımacılık şirketiyle karşınızdayız yılların verdiği donanım ve birikimle tecrübeli eleman kadrosuyla evden eve sektöründe en üst sıralarda yerini almayı başarmıştır.

insanların taşınırken kaç yakınımı çağırsam eşyaları nasıl paketlerim eşyalarıma zarar gelirmi sorularının tamamından kurtarıyoruz.1989 dan 2014 e kadar taşımacılık sektöründe çığır açmış firmamız taşımacılık sektörünün bütün kolaylıklarını sizlere sunmaktadır. Tecrübeli kadrosunu en etkin teknolojik malzemelerle donatan Musa evden eve taşımacılık sizlere taşımacılığın ötesinde huzuru da vaad ediyor. Eşyalarınızı taşıyacağınız adresi bizlere bildirdikden sonra yapmanız gereken tek şey elemanlarımızı beklemek olacaktır. Tecrübeli elemanlarımız her türlü kırılabilecek eşyalarınızı paketleyip sağlamlaştırmaktadır. Montajından ayrılması gereken her türlü eşyalarınızı parçalarına ayırıp itina ile kutuluyoruz. 63 metre uzunluğunda olan asansör ile eşyalarınızı 20 kata kadar pratik bir şekilde taşıyoruz. Eşyalarınızı yeni evinize getirdiğimizde asansör sistemiyle çıkarığımız için hiçbir hasar görmeyeceğini garanti edebiliriz.

Eşyalarınızı eve çıkardıktan sonra istemiş olduğunuz yerlere bırakarak kulanılabilir hale getiriyoruz. Montajlama gereken bütün eşyalarınızı montaj ekibimiz sizler için birleştirip teslim etmektedir. Evden eve taşımacılık sektöründe sizlere her türlü hizmeti sunarken tek hedefimiz sizlerin memnuniyetini kazanmak olacaktır. . Taşıma sektöründe bütün ayrıcalıkları tek firmayla yaşamak için yapmanız gereken şey oldukça basit en kısa zaman bize ulaşabilir, Zeki evden eve taşımacılık ayrılığını siz de yaşıyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Bu İlçelerde de Biz varız!
İlçeler
Firmamız Evoder Üyesidir
K3 Yetki Belgesi
İletişim
Burayı okutarak telefonunuzdan hızlı şekilde bağlana bilirsiniz. 0.332.236.11.31 0.332.235.29.11 0.537.308.03.03 0.554.792.66.66 Nişantaşı mah.Rauf DENKTAŞ cad. Efes Sitesi A Blok No:9/E Selçuklu /KONYA
Sosyal
FaceBook-icon google-plus-icon google-plus-icon