Çeltik evden eve

Çeltik evden eve

ÇELTİK EVDEN EVE

Bağlı olduğu şehre en fazla uzaklığa sahip Konya’ya bağlı bu şirin ilçemiz adı çeltiktir. Çeltik ilçesinin Konya merkeze olan uzaklığı yaklaşık 220 km dir. Türkiye de Anamur dan sonra bağlı olduğu ile en uzak 2. İlçedir. Konya ya bağlı olmasına rağmen Eskişehir afyon Ankara yada sınırı bulunmaktadır. Yerleşim birimi olarak Romalılardan beri kullanılan Çeltik tarihi bir ilçe özelliğini de taşımaktadır. Çeltik ilçesi içinde bulunduğu doğal manzaralarıyla görenleri kendine hayran bırakmaktadır. Bu güzel ilçede yaşayan ve yaşamak isteyen insanlara hizmet etmek için Çeltik zeki evden eve taşımacılık firmasını kurduk. sizlerin en sıkıcı günlerinden biri olan ev taşıma stresinden kurtarmak istiyoruz.

İster Çeltik’den Konya’ya isterseniz Konya’dan Çeltik ilçemize eşyalarınızı sağlam ve güvenilir bir biçimde daha önce hiçbir yerde duymadığınız uygun fiyatlarla taşıyoruz. 1989 da beri evden eve sektöründe hizmet veren Zeki evden eve taşımacılık firmamız dünyada ve Türkiye de gelişen bütün teknolojik gelişmeleri takip ederek evden eve sektöründe tartışmasız en üst sıralara adını yazdırmayı başarmıştır. Biliyoruz ki başarı yalnızca sizlerin bizlere verdiği değerle kazanılır evlerinizi taşırken içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumu Çeltik evden eve taşıma firmamızla çok kolay aşabilirsiniz.

63 mt uzunluğundaki asansörlü taşımacılığımız sayesinde eşyalarınız her türlü çarpma ezilme kırılma ve çizilmeye karşı muhafaza edilmektedir. Eşyalarınızı tecrübeli elemanlarımıza teslim ettikten sonra sizlerin yapmanız gereken tek şey eşyalarınızın güvenle nasıl taşındığını görmek olacaktır. Yeni evinizdeki her türlü montajlanması gereken eşyalarınız tecrübeli montaj elemanlarımız tarafından ücretsiz olarak montajlanmaktadır. Sizde eşya taşıma stresinden kurtulmak istiyorsanız yapmanız gereken şey bir telefon kadar uzaklıktadır. Çeltik evden eve taşımacılıkla çalışmak ayrıcalık ister.

Adres: Nişantaşı mah.Rauf DENKTAŞ cad.
Efes Sitesi A Blok No:9/E
Tel : 0.332.235.29.11

Bir cevap yazın

Bu İlçelerde de Biz varız!
İlçeler
Firmamız Evoder Üyesidir
K3 Yetki Belgesi
İletişim
Burayı okutarak telefonunuzdan hızlı şekilde bağlana bilirsiniz. 0.332.236.11.31 0.332.235.29.11 0.537.308.03.03 0.554.792.66.66 Nişantaşı mah.Rauf DENKTAŞ cad. Efes Sitesi A Blok No:9/E Selçuklu /KONYA
Sosyal
FaceBook-icon google-plus-icon google-plus-icon