Cihanbeyli-gerede

Cihanbeyli-gerede

Cihanbeyli Zeki Nakliyat, Taşımacılık Hizmetleri

Cihanbeyli, İç Anadolu Bölgesinin orta kısımlarına düşer. Bağlı olduğu Konya ilinin 100 km kuzeyinde, Tuz Gölünün batısındadır. 32-34 derece doğu meridyenleri ile 38-39 derece kuzey parelelleri arasında kalır. Ayrıca Türkiye’nin yüzölçümü bakmından en büyük ilçesidir. Cihanbeyli, kuzeye doğru uzanan Konya Ovası’nın devamı gibidir. İlçenin bulunduğu kesimler, geniş yayla özelliği gösterir. Ova-yayla özellikleri Ankara’ya doğru Kulu ilçesi komşusunu da alarak sürer. Ovaların, deniz yüzeyinden yüksekliği genellikle 950 ile 1000 metre arasındadır. Yayla kısımlarının deniz yüksekliği 1000 metreyi aşar.

Cihanbeyli evden eve nakliye işlerinde bir numaralı olan firmamız merkezden  Cihanbeyli’ye merkeze düzenli seferler yapmaktadır. Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli Profesyonel, size uygun olan her nevi taşımacılık işinde hizmete hazırdır. Cihanbeyli Evden Eve Nakliyat denilince akla ilk biz gelmekteyiz. Şehirler arası ve şehir içi taşıma işleriniz uzman ekibimiz tarafından zamanında ve sıfır sorunla yapmaktayız. Müşteri her zaman haklıdır prensibinden hiç bir zaman taviz vermedik.
Konya’nın en saygın firmalarından biri olarak 57 metre uzunluğunda yani 20 katlı bir binaya çok rahat güvenli bir biçimde çıkan asansörümüze güvenerek size uygun olan zamanda ev taşıma işini montajlı şekilde yapmaktayız. Parça eşya, ev, ofis, büro, iş yeri, lokanta, depo, fabrika eşyalarını beraber üreteceğimiz çözümlerle sigortalı biçimde taşıma işi yapıyoruz.

Herkesin bildiği 1995 yılından bu yana yerli firma olarak bizimle görüşmeden eşyanızı taşıtmayın.
İster yüksek katlı, isterse müstakil farketmeden her türlü ev eşyasını paketleme yaparak streç film ile sararak eşya toplamalı olarak taşımaktayız.
Firmamız Evoder üyesidir.
Hemen bizi arayın görüşelim 0332 236 11 31

Uluslar arası geçerliğe sahip iso ve tse belgeli resmi web sitemiz: www.zekievdeneve.com

Bir cevap yazın

Bu İlçelerde de Biz varız!
İlçeler
Firmamız Evoder Üyesidir
K3 Yetki Belgesi
İletişim
Burayı okutarak telefonunuzdan hızlı şekilde bağlana bilirsiniz. 0.332.236.11.31 0.332.235.29.11 0.537.308.03.03 0.554.792.66.66 Nişantaşı mah.Rauf DENKTAŞ cad. Efes Sitesi A Blok No:9/E Selçuklu /KONYA
Sosyal
FaceBook-icon google-plus-icon google-plus-icon