derbent

Derbent Evden eve

DERBENT EVDEN EVE
Konya ovasının bütün güzelliğini içinde barındıran şehir merkezine 78 km uzaklıkta bulunan şirin bir ilçemizdir. Derbent 1930 yılında kasaba olmuştur. Uzunca bir gelişim evresinden sonra 1990 yılında ilçe olmayı hak ederek ilçe olmuştur. Tarihi özelliklerinden biri de eşref oğlu beyliğine bağlı olarak beyliğin sınırları içinde yer almıştır. Küçük bir ilçemiz olması sebebiyle fazla yatırım almayan bu ilçemize ve bu ilçe de yaşamak isteyen insanlarımıza hizmet amacıyla ZEKİ Derbent evden eve taşımacılık firmamızı kurmuş bulunmaktayız.

Sizlere hizmet etme aşkıyla bu yolda açmış olduğumuz Zeki Derbent evden eve taşımacılık olarak karşınızdayız. 1989 yılında kurulan ZEKİ evden eve taşımacılık firması her türlü yeniliği ve teknolojik gelişimi yakından takip ederek evden eve sektöründe adını ilk sıralara taşımayı başarmıştır. Sizlere daha iyi hizmet etmek için artık Derbent ilçemizde 7 gün 24 saat açığız. İster Derbent’ten Konya’ya isterseniz Konya’dan Derbent’e eşyalarınız kolaylıkla taşınmaktadır. Sizlerin en sıkıntılı günlerden biri olan taşınma stresinden kurtarıyoruz. Daha önce taşınmalarınızda veya dostlarınızın anlatığı taşınmalarda yaşanmış eşyalarınızda meydana gelen kırılma ezilme çizile ve parçalanmaları unutun.

Zeki Derbent evden eve firması Konya’da bir ilk olarak asansörlü taşımacılık sistemini hayata biz geçirdik. Bu sistemde sayesinde dar koridorlarda eşya geçirmeye son vererek eşyalarınızı her türlü kırılma ezilme ve çizilmeye karşı koruyoruz. Ayrıca 63 mt uzunluğundaki asansör sistemimizle eşyalarınız 20 kata kadar güvenle taşınmaktadır. Eşyalarınızdan büyük olanların her türlü parçalanma işini tecrübeli elemanlarımız sayesinde ücretsiz olarak yapmakta yerinde montajı sağlayarak sizi büyük bir sıkıntıdan kurtarmaktayız. Sizlerde zaman dan ve fiyattan ve kaliteden ödün vermeden faydalanmak isterseniz. Bizlerle irtibat kurmayı unutmayınız.

Adres: Nişantaşı mah.Rauf DENKTAŞ cad.
Efes Sitesi A Blok No:9/E
Selçuklu
Tel : 0.332.236.11.31

Bir cevap yazın

Bu İlçelerde de Biz varız!
İlçeler
Firmamız Evoder Üyesidir
K3 Yetki Belgesi
İletişim
Burayı okutarak telefonunuzdan hızlı şekilde bağlana bilirsiniz. 0.332.236.11.31 0.332.235.29.11 0.537.308.03.03 0.554.792.66.66 Nişantaşı mah.Rauf DENKTAŞ cad. Efes Sitesi A Blok No:9/E Selçuklu /KONYA
Sosyal
FaceBook-icon google-plus-icon google-plus-icon