Doğanhisar evden eve

Doğanhisar evden eve

DOĞANHİSAR EVDEN EVE

Doğanhisar’ın m.ö. adı Metyosdur. MS 395 yılında Bizans’ın eline geçmiştir. Uzun yıllar Bizans hakimiyetinin yaşandığı Doğanhisar ilimiz tarihi açıdan çok önemli bir konuma sahiptir. Malazgirt savaşının arkasından Anadolu’ya yapılan Türk akınları sonucu 1110 yılında Doğanhisar Türk hakimiyetine geçmiştir. Adını ilçeye yapılmış olan tarihi doğan kalesinden almıştır. Cumhuriyetin kurulmasıyla Konya iline bağlı ilçe hakkı kazanmıştır. Şehir merkezine uzaklığı yaklaşık olarak 122 kilometredir. Bizler de bu tarihe hizmetkar olan bu şirin ilçemize hizmet etmek için Doğanhisar evden eve asansörlü eşya taşımacılığı yapıyoruz. Doğanhisar taşıma firmamızı hizmetinize sunmaktayız. Sizlerin en yorucu ve sıkıntılı günlerinden biri olan ev taşıma işinin her türlü sıkıntısından kurtarmak istiyoruz.

İsterseniz Doğanhisar’dan Konya’ya isterseniz Konya’dan Doğanhisar’a evleriniz büyük bir titizlikle taşınmaktadır. Zeki evden eve taşıma firması 1989 dan günümüze her türlü yeni gelişmeyi ve teknolojiyi takip ettiği için adını evden eve taşıma sektöründe adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştır. Evlerinizi taşımadan önce özen gösterdiğimiz tek amaç sizleri memnun etmek olacaktır. Daha önceki taşınmanızda veya dostlarınızdan duymuş olduğunuz eşya taşınırken meydana gelen her türlü kırılma çizilme ezilme ve parçalanmaya unutun. Zeki evden eve taşıma şirketi olarak 63 metre uzunluğundaki asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde eşyalarınız 20 kata kadar özenle taşınmaktadır.

Doğanhisar evden eve Asansör sistemi sayesinde her türlü eşyanız özenle indirilmekte merdiven boşluklarında veya araç yüklerken meydana gelebilecek her türlü kaza azami oranda azaltılmaktadır. Eşyalarınız tecrübeli elemanlarımız tarafından özenle paketlenmekte kırala bilecek eşyalarınız ayrı düzeneklerde taşınmaktadır. Ayrıca her türlü montajlı eşyanız tecrübeli montaj elemanlarımız tarafından sökülerek özenle kutulanmaktadır. Sizlerde kaliteyi uygun fiyatlarla elinizi hiçbir eşyanıza dokunmadan zamandan tasarruf etmek için yapmanız gereken iş oldukça basittir. En kısa zamanda bize ulaşmanız yeterlidir. Zeki Doğanhisar ve tüm ilçelere kiralık asansör ve evden eve hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

Bu İlçelerde de Biz varız!
İlçeler
Firmamız Evoder Üyesidir
K3 Yetki Belgesi
İletişim
Burayı okutarak telefonunuzdan hızlı şekilde bağlana bilirsiniz. 0.332.236.11.31 0.332.235.29.11 0.537.308.03.03 0.554.792.66.66 Nişantaşı mah.Rauf DENKTAŞ cad. Efes Sitesi A Blok No:9/E Selçuklu /KONYA
Sosyal
FaceBook-icon google-plus-icon google-plus-icon