Ereğli evden eve

Ereğli evden eve


Hoş geldiniz EREĞLİ EVDEN EVE

Şirketimiz Zeki nakliye ve taşıma olarak Ereğli evden eve taşmacılık hizmetini uzun zamandan bu yana vermekteyiz. Yaptığımız işin bilincinde olarak paketlemeli ve toplmalı paketlerken müşteri isteğine göre istenirse streç ve balon poşet kullanan bir şirketiz. Merkezden ereğliye, ereğliden merkeze günlük seferlerimiz vardır. Balonlu naylon ve kapalı kasa araçlarımız ile asansörlü olarak hizmet veriyoruz. Karşılıklı işler bularak ev taşımanızı ucuza getirmeye çalışıyoruz. Her şeyden önce kalite bizim için çok önemlidir. Profesyonel ekibimizle mobilya ve buna benzer tüm eşyalarınızı söküp montajını yapıyoruz.

Şehirler arası taşıma işlerinde eşyalarınızı değerinde sigorta yapmaktayız.Çok deneyimli personelimizle bütün mobilyalarınız özenle sökülüyor ve montajlanıyor. Asansörlü evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen firma biziz.

Kısaca Ereğlide sunulan hizmetler şunlardır.
Ereğli Şehiriçi, Şehirlerarası, Ereğli Evden Eve Taşımacılık, Ereğli Kurumsal Taşımacılık, Ereğli Eğitim Kurumları ve Üniversite Taşımacılığı yapmaktayız. Bizi aramadan taşınmaya karar vermeyin.

Paketleme sayfamızı buradan ziyaret ederek inceleyin.

Bir cevap yazın

Bu İlçelerde de Biz varız!
İlçeler
Firmamız Evoder Üyesidir
K3 Yetki Belgesi
İletişim
Burayı okutarak telefonunuzdan hızlı şekilde bağlana bilirsiniz. 0.332.236.11.31 0.332.235.29.11 0.537.308.03.03 0.554.792.66.66 Nişantaşı mah.Rauf DENKTAŞ cad. Efes Sitesi A Blok No:9/E Selçuklu /KONYA
Sosyal
FaceBook-icon google-plus-icon google-plus-icon