Hüyük nakliyat

Hüyük taşımacılık

Hüyük Zeki Nakliyat, Taşımacılık Hizmetleri

Hüyük Bu şehrin en eski yerleşim yerlerinden biridir. 1987 yılında ilçe olmuştur. Merkeze 90 km uzaklığındadır. Başlıca Selki, Burunsuz, İlmen, İmrenler, Çamlıca, Çavuş, Göçeri, Köşk, Kıreli, Mutlu başlıca büyük kasabaları bununla beraber birçok köye hitap etmektedir . Nakliye işlerinde bir numaralı olan firmamız merkezden hüyüğe hüyükten merkeze düzenli seferler yapmaktadır. Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli Profesyonel, size uygun olan her nevi taşımacılık işinde hizmete hazırdır. Hüyük Evden Eve Nakliyat denilince akla ilk biz gelmekteyiz. Şehirler arası ve şehir içi taşıma işleriniz uzman ekibimiz tarafından zamanında ve sıfır sorunla yapmaktayız. Müşteri her zaman haklıdır prensibinden hiç bir zaman taviz vermedik.
Konya’nın en saygın firmalarından biri olarak 57 metre uzunluğunda yani 20 katlı bir binaya çok rahat güvenli bir biçimde çıkan asansörümüze güvenerek size uygun olan zamanda ev taşıma işini montajlı şekilde yapmaktayız. Parça eşya, ev, ofis, büro, iş yeri, lokanta, depo, fabrika eşyalarını beraber üreteceğimiz çözümlerle sigortalı biçimde taşıma işi yapıyoruz.

Herkesin bildiği 1995 yılından bu yana yerli firma olarak bizimle görüşmeden eşyanızı taşıtmayın.
İster yüksek katlı, isterse müstakil farketmeden her türlü ev eşyasını paketleme yaparak streç film ile sararak eşya toplamalı olarak taşımaktayız.
Firmamız Evoder üyesidir.
Hemen bizi arayın görüşelim 0332 236 11 31

Uluslar arası geçerliğe sahip iso ve tse belgeli resmi web sitemiz: www.zekievdeneve.com

Bir cevap yazın

Bu İlçelerde de Biz varız!
İlçeler
Firmamız Evoder Üyesidir
K3 Yetki Belgesi
İletişim
Burayı okutarak telefonunuzdan hızlı şekilde bağlana bilirsiniz. 0.332.236.11.31 0.332.235.29.11 0.537.308.03.03 0.554.792.66.66 Nişantaşı mah.Rauf DENKTAŞ cad. Efes Sitesi A Blok No:9/E Selçuklu /KONYA
Sosyal
FaceBook-icon google-plus-icon google-plus-icon