Kulu

Kulu

KULU EVDEN EVE

Konya’ya bağlı olan kulu ilçesi 150 km ve Ankara’ya 100 km uzaklıktadır. Adını bir yörük beyi olan Kulu boğlu Mustafa bey den almıştır. Tarihi cilalı taş devrine dayanan kulu ilçesi aynı zamanda birçok medeniyete de ev sahipliği yapmıştır. İlçenin 3 km uzağında bulunan düden gölü 183 çeşit kuş türünü etrafında barındıran bir doğal güzelliktir. Bizler de bu ilçemize hizmet etmek için evden eve sektörüyle size hizmet etmek için karşınızdayız. Zeki evden eve taşımacılık olarak 1989 dan beri her türlü yeniliği ve teknolojik gelişmeyi takip ederek adını evden eve sektöründe altın harflerle yazdırmayı başarmıştır. Sizlerin en zor günü olan ev taşıma günlerinde sizlere kolaylık sağlayarak en kısa sürede eşyalarınızı taşıyarak sizi bu sıkıntıdan kurtarıyoruz. Eşyalarınızı ister Kulu’da Konya’ya veya Ankara’ya isterseniz Konya’dan kulu’ya itina ile taşınmaktadır.

Ev taşırken daha önce yaşamış olduğunuz ve ya dostlarınızın size anlattığı her türlü meydana gelen kırılma parçalanma çizilme ve ezilmeleri unutarak bir kenara koymanızı istiyoruz. Siz evinizi taşırken yalnızca izlemeniz yeterlidir elinizi hiçbir şeye el değmeden gerek yoktur. 63 mt uzunluğunda ki asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde Kulu evden eve eşyalarınız güvenle 20 kata kadar kolaylıkla ve pratik bir teknikle taşınmaktadır. Bu sistem sayesinde apartman boşluklarında veya eleman hatalarından dolayı eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü kaza ihtimali en aza indirilmektedir.

Kulu evden eve elemanlarımız evinize ulaştığı vakit kırıla bilecek eşyalarınız özel paketleme teknikleriyle paketlenerek koruma altına alınmaktadır. Ayrıca büyük ve montajlı eşyalarınız tecrübeli montaj elemanlarımız tarafından ücretsiz olarak söküp kutulara yerleştirmektedir. Sizler de en son teknoloji ve imkânlarla evinizi taşıtmak isterseniz. Bizimle görüşmeden evinizi taşıtmak için karar vermeyin… Sigortalı taşımacılık, konusunda uzman ekip, mobilya ve diğer söküm takım işlerinde bellonada çalışmış montaj personeli. Paketleme yaparken streç film kullanımı istenildiğinde havalı naylon, eşyaların özenle temiz battaniyelere sarımı. Her eşya taşımasından sonra battaniyelerimiz mıhoğlunda yıkanmaktadır. Bize danışmadan evinizi taşıtmayın.

Adres:
0.332.236.11.31
0.332.235.29.11
0.537.308.03.03
0.554.792.66.66
zekievdeneve[@]hotmail.com
Nişantaşı mah.Rauf DENKTAŞ cad.
Efes Sitesi A Blok No:9/E Selçuklu

Cevap Verildi Kulu Evden Eve

Bir cevap yazın

Bu İlçelerde de Biz varız!
İlçeler
Firmamız Evoder Üyesidir
K3 Yetki Belgesi
İletişim
Burayı okutarak telefonunuzdan hızlı şekilde bağlana bilirsiniz. 0.332.236.11.31 0.332.235.29.11 0.537.308.03.03 0.554.792.66.66 Nişantaşı mah.Rauf DENKTAŞ cad. Efes Sitesi A Blok No:9/E Selçuklu /KONYA
Sosyal
FaceBook-icon google-plus-icon google-plus-icon