Büyük asansör

Büyük asansör

Araçlar

Araçlar

Hoş geldiniz! Şirketimiz Konya’da bulunmaktadır. Evden eve, ilden ile sloganı ile 1995 yılında başlayan iş hayatımız bu zamana kadar tecrübe, titizlik ve güven üzerine oturmuştur. Değerli müşterilerimiz.

Başlıca yaptığımız hizmetler şunlardır. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, büro taşıma, fabrika taşımak, her nevi dükkan, ambar ve depo taşıması yapmaktayız. Bizimle irtibata geçtiğiniz zaman eşya miktarı, taşınılan kat ve taşınacak kat gibi soruların yanında gidilecek mesafe hesaplanır, asansörlü taşıma eklenir ona göre uygun fiyat belirlenir.

İstenirse eşyalarınızı yerinde görmek için exper gönderilir. Evi yerinde inceledikten sonra fiyatı belirleriz. Kararlaştırılan saat ve tarihte işe başlanır. Şehirler arası ise sigorta yapılır. Tamamen mobilya işinde uzman ekibimiz tarafından montaj ve demontaj işleriniz yapılır.

KONYA EVDEN EVE bütün sorumluluklarımızı tam olarak yerine getiririz. İsterseniz bizimle mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Yalnız en sağlıklı iletişim yolu telefondur. Karşılıklı şartlar konuşulur istenirse aramızda sözleşme imzalanır. İş yapılır. Memnun kalınmayan nokta varsa tekrardan yapılır. (montaj ve ya eşya vs) Tecrübe, kalite, sağlam firma. 57 metre 4 adet asansörle hizmetinizde.

Sektördeki yenilikler bizden sorulur. Yenilikçi yapımızla tüm araçlarımızı çelik kasa yaptırdık. Asansörlerin hepsi sıfır olarak alınmıştır. 5 yılı dolduran asansör tarafımızdan yenilenmektedir. İlden ile taşımacılık işinde müşteri istemese dahi eşyalarını eşyanın gerçek değerinde sigortalıyoruz. Bizim için kalite ve işçilik ön planda gelir. Yaptığımız işin hakkını veririz.

Bir cevap yazın

Bu İlçelerde de Biz varız!
İlçeler
Firmamız Evoder Üyesidir
K3 Yetki Belgesi
İletişim
Burayı okutarak telefonunuzdan hızlı şekilde bağlana bilirsiniz. 0.332.236.11.31 0.332.235.29.11 0.537.308.03.03 0.554.792.66.66 Nişantaşı mah.Rauf DENKTAŞ cad. Efes Sitesi A Blok No:9/E Selçuklu /KONYA
Sosyal
FaceBook-icon google-plus-icon google-plus-icon